اخبار

اینترنت، قاتل باجه های تلفن در نیویورک

اینترنت قاتل باجه های تلفن در شهر نیویورک

دانشگاه تهران دانشکده مدیریت: اینترنت، قاتل باجه های تلفن در نیویورک

قرار است به زودی تمام باجه های تلفن عمومی در سطح شهر بزرگ نیویورک به باجه های اینترنت وای فای رایگان تبدیل شوند. در این طرح که LincNYC نام دارد باجه های تلفن که عموما بی استفاده مانده بودند به زودی به پورت های WiFi-HotSopt با سرعت بسیار عالی یک گیگابیت تبدیل می شوند. قرار است روی بدنه این کیوسک ها تبلیغاتی نصب شود تا هزینه این اینترنت تامین شود. علاوه بر این شهروندان می توانند از این کیوسک ها برای تماس با مرکز خدمات اضطراری ۹۱۱ استفاده کنند.

چندسال پیش استفاده زیادی از باجه های تلفن عمومی می شد ولی کم کم با رونق تلفن های همراه کار و کاسبی این باجه ها کساد شد تا این که اینترنت و انقلاب فناوری اطلاعات ظهور کرد. با گسترش استفاده از شبکه های مجازی اجتماعی و پیام رسان های آنلاین موبایلی فضای جدیدی در ارتباطات نمود پیدا کرد.

اکنون تلفن های ثابت و باجه های تلفن رو به افول هستند و دورانشان به سر آمده و در عوض هر روز به تعداد کاربران تلفن های هوشمند، اینترنت و شبکه های اجتماعی و پیام رسان اضافه می شود. به نظر می رسد که هر کسب و کاری اگر قصد دارد از موج بزرگ انقلاب فناوری جا نماند باید خود را با شرایط جدید وفق دهد و در طرح های خود برای جذب مخاطب و ارتباط با آنها جای خاص و ویژه ای را برای اینترنت و شبکه های اجتماعی در نظر بگیرد.

افزودن نظر

یک دیدگاه ارسال کنید