باید بدانیم

بهترین دوره DBA را بشناسیم

بهترین دوره DBA

گاهی متخصصان کسب‌وکار که مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت دارند، تصمیم به ادامه تحصیل در بهترین دوره DBA می‌گیرند.

دوره DBA به آنها امکان کسب تخصص بیشتردر حوزه تجارت و کسب‌وکار را می‌دهد و آنها را به حلال مشکلات کلیدی و رهبران حرفه‌ای تبدیل می‌کند. اما بهترین دوره DBA کدام است؟

بهترین دوره DBA

طبق رتبه‌بندی‌ها بهترین دوره DBA در آمریکا مربوط به دانشگاه‌های زیر است:
دانشگاه DePaul با شهریه ۲۷۳٫۶۸ میلیون دلار، موسسه تکنولوژی فلوریدا ۵۴۰۰۰ دلار، دانشگاه بین‌المللی فلوریدا ۷۶۱۲۴٫۹۶ دلار، دانشگاه Gardner-Webb با شهریه ۹۰۰ دلار به ازای هر واحد، دانشگاه جورجیا ۱۱۷۵۰۰ دلار، دانشگاه Golden Gate سن‌فرانسیسکو ۱۰۹۰ دلار به ازای هر واحد درسی، دانشگاه Louisiana Tech و دانشگاه Nova Southeastern.

در مورد اروپا، طبق رتبه‌بندی‌ها بهترین دوره DBA در دانشگاه‌های زیر برگزار می‌شود:
دانشگاه منچستر انگلیس با شهریه ۶۲۰۰۰ یورو، مدرسه کسب‌وکار لوزان سوئیس حدود ۵۰۰۰ فرانک، موسسه بیزینس بلژیک حدود ۶۰۰۰۰۰ یورو، دانشگاه متروپولیتن لندن، مدرسه مدیریت گرنوبل فرانسه ۶۰۰۰۰ یورو و مدرسه کپنهاگن دانمارک.

برنامه‌های DBA شامل نسخه‌های فشرده‌ای از مباحث پیچیده مرتبط با تجارت مانند اقتصاد، حقوق بین‌الملل و اخلاق حرفه‌ای است که هدف آن کمک به شرکت‌کنندگان در توسعه حرفه‌ای کسب‌وکار خود به صورت عملی است.

شرکت در دوره‌های DBA شما را به چالش می‌کشد تا با ایجاد دانش برای تغییر تجارت، تفکر و عملکرد خود را به سطح جدیدی برسانید و به شکل موثری به حل مسائل پیچیده بپردازید.

شاید تصور کنید با هزینه‌های ذکر شده در بالا و دیگر پیش‌نیازهای شرکت در دوره‌های بین‌المللی DBA (مانند نمره سطح زبان انگلیسی و GRE و … ) امکان شرکت در چنین دوره‌ای را نخواهید داشت یا حداقل شرکت در آن برای شما بسیار دشوار خواهد بود، اما دانشگاه تهران با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین اساتید این حوزه و پایین‌ترین شهریه ممکن، بهترین دوره DBA را برای شما برنامه‌ریزی کرده تا در کمترین زمان ممکن به اطلاعات و تخصص‌های مدیریت حرفه‌ای دست یابید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره کلیک نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید