رویه های حفاظت (Policy Privacy) :

حفظ حریم خصوصی کاربران:

بسیار خرسند هستیم که شما از بازدیدکنندگان این وب سایت هستید. این متن سیاست کلی ما در قبال حفظ حریم خصوصی و شخصی کابران و
مخاطبان را اعلام می دارد.

روشها و رویه های حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران:
دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA، بر سه سطح اطلاعات کاربران را جمع آوری می کند:

  • کاربران عادی و بازدیدکنندگان سایت که صرفاً سایت بصورت کاملاً خودکار ممکن است اطلاعاتی غیر شخصی شما از قبیل IP، کشور و سیستم عامل و … را برای برخی استفاده های آماری درون سازمانی جمع آوری می کند.
  • کاربرانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  استفاده می کنند، صرفاً ارائه اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و پست الکترونیکی بصورت خودکار در لیست اعضاء سایت قرار می گیرند و  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA   از این اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به این قبیل کاربران استفاده خواهد کرد.
  • کاربرانی که جزء مشتریان ما محسوب می شوند. این کاربران با وارد کردن اطلاعات دقیق شخصی و تماس خود (البته پس از عقد قرارداد)، ما را در ارائه خدمات بهتر و کاملتری یاری خواهند رساند.
    توجه: در هیچ یک از سه سطح فوق، اطلاعات کاربران بدون مجوز صریح ایشان به هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی دیگری ارائه نخواهد داد.
    توجه: حق حفظ و استفاده نامحدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده در چهارچوب این رویه حفاظتی برای  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  محفوظ می باشد.
  • امنیت در وب سایت دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA در سطحی قرار گرفته است که از به سرقت رفتن اطلاعات و یا هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران جلوگیری خواهد کرد.
  • در صورتیکه هر یک از پیمانکاران و یا شرکاء تجاری دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  می بایست به اطلاعات کاربران سایت دسترسی داشته باشند، چون بین تیم فنی  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  و این اشخاص توافق نامه های امنیتی جداگانه وجود دارد. این اشخاص نیز از ارائه این اطلاعات به دیگران منع خواهد شد و ملزم به رعایت این رویه امنیتی خواهند بود. و با این وجود قبل از قرار گرفتن این اطلاعات به ایشان با کاربر از قبل هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت.
رویه های حفاظت

رویه های حفاظت

تغییر در رویه های حفاظت و امنیت سایت:
توجه داشته باشید که این رویه حفاظت در قرارداد مشتریان با  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA ذکر خواهد شد لذا با توجه به اینکه رویه های حفاظت این وب ممکن است دستخوش تغییراتی شود، قطعاً قبل از اعمال این تغییرات،  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  مراتب را به ایشان و یا سایر کاربران اعلام خواهد کرد.

جمع آوری اطلاعات توسط وب سایتهای دیگر:
این وب سایت ممکن است به وب سایتهای دیگر پیوند داده شود.  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  در مورد جمع آوری اطلاعات این وب سایتها هیچگونه تعهدی ندارد و در این رابطه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت و کاربران خود باید در مورد رویه های حفاظتی اینگونه سایتها مطالعه نمایند. به عبارتی دیگر رویه های حفاظتی این وب سایت با سایت های مرتبط لزوماً یکسان نیستند.