رویه های حفاظت (Policy Privacy) :

حفظ حریم خصوصی کاربران:

بسیار خرسند هستیم که شما از بازدیدکنندگان این وب سایت هستید. این متن سیاست کلی ما در قبال حفظ حریم خصوصی و شخصی کابران و
مخاطبان را اعلام می دارد.

روشها و رویه های حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران:
دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA، بر سه سطح اطلاعات کاربران را جمع آوری می کند:

  • کاربران عادی و بازدیدکنندگان سایت که صرفاً سایت بصورت کاملاً خودکار ممکن است اطلاعاتی غیر شخصی شما از قبیل IP، کشور و سیستم عامل و … را برای برخی استفاده های آماری درون سازمانی جمع آوری می کند.
  • کاربرانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  استفاده می کنند، صرفاً ارائه اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و پست الکترونیکی بصورت خودکار در لیست اعضاء سایت قرار می گیرند و  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA   از این اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به این قبیل کاربران استفاده خواهد کرد.
  • کاربرانی که جزء مشتریان ما محسوب می شوند. این کاربران با وارد کردن اطلاعات دقیق شخصی و تماس خود (البته پس از عقد قرارداد)، ما را در ارائه خدمات بهتر و کاملتری یاری خواهند رساند.
    توجه: در هیچ یک از سه سطح فوق، اطلاعات کاربران بدون مجوز صریح ایشان به هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی دیگری ارائه نخواهد داد.
    توجه: حق حفظ و استفاده نامحدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده در چهارچوب این رویه حفاظتی برای  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  محفوظ می باشد.
  • امنیت در وب سایت دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA در سطحی قرار گرفته است که از به سرقت رفتن اطلاعات و یا هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران جلوگیری خواهد کرد.
  • در صورتیکه هر یک از پیمانکاران و یا شرکاء تجاری دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  می بایست به اطلاعات کاربران سایت دسترسی داشته باشند، چون بین تیم فنی  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  و این اشخاص توافق نامه های امنیتی جداگانه وجود دارد. این اشخاص نیز از ارائه این اطلاعات به دیگران منع خواهد شد و ملزم به رعایت این رویه امنیتی خواهند بود. و با این وجود قبل از قرار گرفتن این اطلاعات به ایشان با کاربر از قبل هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت.
رویه های حفاظت

رویه های حفاظت

تغییر در رویه های حفاظت و امنیت سایت:
توجه داشته باشید که این رویه حفاظت در قرارداد مشتریان با  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA ذکر خواهد شد لذا با توجه به اینکه رویه های حفاظت این وب ممکن است دستخوش تغییراتی شود، قطعاً قبل از اعمال این تغییرات،  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  مراتب را به ایشان و یا سایر کاربران اعلام خواهد کرد.

جمع آوری اطلاعات توسط وب سایتهای دیگر:
این وب سایت ممکن است به وب سایتهای دیگر پیوند داده شود.  دانشگاه تهران دانشگده مدیریت – دوره MBA و دوره DBA  در مورد جمع آوری اطلاعات این وب سایتها هیچگونه تعهدی ندارد و در این رابطه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت و کاربران خود باید در مورد رویه های حفاظتی اینگونه سایتها مطالعه نمایند. به عبارتی دیگر رویه های حفاظتی این وب سایت با سایت های مرتبط لزوماً یکسان نیستند.

رفتن به نوارابزار