اخبار

سمینار “تحول کسب و کار های ایرانی” در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

سمینار تحول کسب و کارهای ایرانی دانکده مدیریت دانشگاه تهران

در روز دوشنبه ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۴ همایشی در تالار ثامن الحجج دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با موضوع تحول کسب و کار های ایرانی برگزار شد. این همایش با همت آکادمی VLA برگزار کننده دوره های نیمه حضوری MBA و DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و انجمن بین المللی مدیران ایرانی برگزار شد.

گردهمایی تخصصی تحول کسب و کار های ایرانی  از ساعت ۳ بعد از ظهر و با سخنرانی خانم فرزانه افتخاری آغاز شد. ایشان دانشجوی کارشناسی ارشد دوره طراحی دانشگاه هاروارد و همچنین دانشجوی دکتری با گرایش طراحی محصول از دانشگاه کارولینای شمالی هستند.

فرزانه افتخاری

موضوع این بخش در ارتباط با Design Thinking  بود. ایشان Design Thinking را ابزاری در جهت طراحی و توسعه محصول عنوان کردند. مسیر طراحی تا ساخت محصولی نو با رویکرد Design Thinking که مراحلی از قبیل آنالیز، شناخت مشکل و نیازمندی، Prototyping و … دارد، موضوعی بود که دکتر افتخاری در ارتباط با آن به سخنرانی پرداختند.

ایشان Design Thinking را ابزاری در جهت طراحی و توسعه محصول عنوان کردند.

می توانید مطالب ارائه شده توسط دکتر فرزانه افتخاری را از طریق زیر دریافت نمایید.

download-pdf

قسمت دوم برنامه تجربه یک مدیر زن در دره سیلیکون ( Silicon Valley) بود. Silicon Valley  در جنوب سان فرانسیسکو در کشور آمریکا محل بسیاری از استارتاپ ها  وسازمان های بزرگی نظیر گوگل، اپل، فیسبوک و … است.

الناز سربر

خانم الناز سربر فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف که اکنون در تیم تشخیص گفتار گوگل کار می کند سخنران این بخش از برنامه بودند.

می توانید مطالب ارائه شده  توسط خانم الناز سربر را از طریق زیر دریافت نمایید.

download-pdf

در قسمت سوم نیز دکتر بابک حیدری با موضوع Who Should Link to Whom? به سخنرانی پرداختند. مدیریت سیستم های پیچیده فنی-اجتماعی از طریق معماری دینامیکی شبکه ای از موضوعاتی بود که در این قسمت به آن پرداخته شد.

بابک حیدری

دکتر بابک حیدری فارغ التحصیل مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در دوره کارشناسی بوده است. بابک حیدری مدرک دکترای خود در رشته مهندسی برق را از دانشگاه برکلی در کالیفرنیای آمریکا می گیرد. در همین حین وی در رشته علوم کامپیوتر، مدیریت و اقتصاد هم تحصیل می کند. وی در Silicon Valley  استارتاپی را شروع کرده است و همچنین عضو هیئت علمی موسسه تکنولوژی استیونز می باشد.

می توانید مطالب ارائه شده توسط دکتر بابک حیدری را از طریق زیر دریافت نمایید.

download-pdf

در ادامه نیز تصاویری از این همایش را مشاهده می نماییم.

سمینار تحول کسب و کارهای ایرانی دانکده مدیریت دانشگاه تهران

سمینار تحول کسب و کارهای ایرانی دانکده مدیریت دانشگاه تهران

یک دیدگاه ارسال کنید