باید بدانیم کارآفرینی

چگونه با تحصیلات دبیرستانی به یک کارآفرین و مدیر میلیونر تبدیل شدم؟(شما هم می‌توانید)-بخش دوم

مدیر میلیونر

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران – این مقاله توسط  Colin Wayne کارآفرین ومدیر میلیونر شرکت Redline Steel تهیه شده است، که در حال حاضر مشاور در Oracles است. بخش اول مطلب را در (اینجا) بخوانید.

من دبیرستان را ترک کرده ام. هیچ تحصیلات دانشگاهی و هیچ دوره آموزشی برای کسب و کار ندیده ام. با این وجود، شرکت تولید فولاد را از ابتدا در سال ۲۰۱۶ آغاز کردم و در سال جاری به بیش از ۳۰ میلیون دلار درآمد رساندم.

زمانی که شروع کردم، هیچ چیز در مورد پیچیدگی های صنعت نمی‌دانستم. من نمی‌توانم به شما چگونگی استفاده از لیزر بر روس فولاد را یاد بدهم، نمی‌توانم در مورد خصوصیت‌های رنگ لازم بر روی فولاد با شما صحبت کنم. اما اکنون می‌توانم راز خودم را برای شما شرح دهم.

من همین الان شروع کردم.

من کارآفرین نبودم، من برنامه کاملی نداشتم، من بودجه ندارم، من صنعت را نمی شناسم اما به آنچه که انجام دادم اعتقاد داشتم. من آماده بودم یاد بگیرم، من در مورد بازاریابی آموختم و مهم تر از همه، من سخت کار کردم. کارم آسان نبود و همچنان هم آسان نیست. اما اگر من آن را انجام دادم و به یک مدیر میلیونر تبدیل شدم پس بقیه هم می‌توانند انجام دهند.

اما چگونه؟

۴- شما نیازی به شناخت صنعت ندارید اما شما باید از بازاریابی اطلاعات کافی داشته باشید.

بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کار خرده فروشی آنلاین بسیار مهم است. من در مورد آن خیلی نفهمیدم بنابراین من تعداد زیادی از فیلم های بازاریابان را مثل مایلز بکلر تماشا کردم.

بیشتر ترافیک وب سایت ما از تبلیغات گوگل و رسانه های اجتماعی است. ما برای مدیریت آگهی های تبلیغاتی از مؤلفه های ClickFunnels زیر استفاده می‌کنیم:

  • جمعیت شناسی مخاطبان: هدف افراد با منافع مختلف در زمینه های محصول (برای ما، بیس بال و یا مراسم عروسی)
  • یک محصول کم هزینه برای ارائه به کل جمعیت: اگر خریداران گزین های زیادی داشته باشند آن ها گیج می شوند و ممکن است هر چیزی را خریداری کنند.
  • یک تخفیف محدود در یک زمان معین قرار دهید تا الزام خرید صورت گیرد.
  • برای هر محصول یک صفحه فرود خاص ایجاد کنید. (Landing page)

ما بطور متوسط ارزش سفارشات را با افزایش و کاهش قیمت ها افزایش می‌دهیم. همانطور که مشتریان یک خرید را انجام می‌دهند از آن‌ها می‌پرسیم که آیا آن‌ها می‌خواهند همان اقلام را با همان تخفیف برای یک دوست خریداری کنند یا خیر. ما همچنین یک تخفیف در مورد مربوطه و ارزان‌تر ارائه می‌دهیم. برای جلوگیری از یک تجربه منفی در کاربران، ما این سؤال را به دو سؤال بله / نه محدود می‌کنیم. پلاگین Shoppingify Shopify می‌تواند این روند را به صورت خودکار انجام دهد.

در تجربه من، یکی از چهار مشتری یک خرید اضافی را انجام می‌دهد. این یک مفهوم فروش ساده است که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین استفاده نمی‌کنند حتی اگر متوجه شدیم که می‌تواند درآمد شما را دو برابر کند.

چه چیزی آموختم تا یک مدیر میلیونر شدم؟

تبلیغات دیجیتال قدرتمند هستند اگر شما بدانید که چگونه آن‌ها را آزمایش و بهینه سازی کنید. بالا رفتن و رها شدن در هنگام پرداخت می‌تواند بطور قابل توجهی درآمد را افزایش دهد.

۵- شما به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید اما باید سخت کار کنید.

وقتی کارم را شروع کردم ذوق بسیار زیادی داشتم و هنوز هم با همان ذوق کار می‌کنم. وقتی رئیس شدم کارم کمتر نشد. لباس راحت مثل کلاه می‌پوشم تا بتوانم راحت و بیشتر مثل گذشته کار کنم.

چه چیزی آموختم تا یک مدیر میلیونر شدم؟

همه چیزهایی که نیاز دارید چشم انداز است که شما را تحریک می‌کند. این شما را در مقابل ترس شکست و از شما می‌خواهد تا هر کاری را انجام دهد اگر شما مایل به کار سخت هستید.

Colin Wayne کارآفرین ومدیرعامل شرکت Redline Steel است که در سال ۲۰۱۶ بدون هیچ تحصیلات دانشگاهی و ثبت بیزینس به یک مدیر میلیونر مبدل شد.

 

منبع: www.entrepreneur.com

یک دیدگاه ارسال کنید