باید بدانیم

۴ ابزار رایگان صرفه‌جویی در زمان کسب‌وکار

مدیریت زمان

در کسب‌وکار، زمان به منزله سرمایه است. اتلاف زمان به معنای هدر دادن سرمایه و ذخیره زمان به معنای ذخیره پول و سرمایه است و این علت تقاضای بالا برای برنامه‌های مدیریت زمان است. در این مقاله به معرفی ۴ ابزار برتر مدیریت زمان می‌پردازیم.

Monday

Monday یک پلتفرم مدیریت زمان است که به کسب‌وکار آزادی برنامه‌ریزی زمان‌ و پیدا کردن زمان‌های تلف شده را می‌دهد.

Monday به کاربران امکان می دهد تایمری را برای زمانی که می خواهند در مورد جلسات کاری، کنفرانس ها و یا حتی حمام به آنها یادآوری شود، تنظیم کنند! این امکان کاربران را قادر می‌سازد تا از مدیریت زمان و فرآیندهای کسب و کار خود آگاهی داشته و در صورت لزوم برنامه ها و زمانبندی‌های کارآمدتری تهیه کنند.

شما می‌توانید ویسایت یا اپلیکیشن موبایل Monday را استفاده کنید و زمانی که کسب‌وکار شما برای یک مشتری خاص، یک پروژه و سایر مسائل صرف می‌کند، پیگیری کنید. این برنامه هم برای استارتاپ‌هایی که می‌خواهند جایگاه خود را پیدا کنند و هم کسب‌وکارهای بزرگ مناسب است.

Slite

اگر به دنبال یک نرم افزار عملی و مقرون به صرفه برای مدیریت زمان هستید، جستجو را متوقف کنید. Slite برنامه ای است که هر دو این نیازها را برطرف می‌کند. این نرم افزار مستندسازی فرآیند به برنامه‌ریزی کسب‌وکارها کمک می کند و ابزاری چندمنظوره برای مستندسازی فرآیند است که به شما امکان می دهد تمام فرآیندهای خود را به صورت یکجا مدیریت کنید.

با ساده سازی اسناد تجاری خود، ارتباط نادرست در تیم خود را کاهش می دهید و می توانید از هرگونه اتلاف وقت پیش از زیاد شدن آن جلوگیری کنید. به علاوه ، Slite قالب‌های آماده‌ای برای ساخت سریع و ساده پایگاه دانش به شما ارائه می‌دهد.

Nifty

Nifty  یک نرم افزار عالی برای مدیریت زمان است که بیشتر روی یکپارچگی تیم تمرکز دارد. این برنامه افراد را به همکاری با یکدیگر ترغیب می کند و به شما امکان می دهد تیم خود را مدیریت کنید.

Nifty  با نظارت بر نحوه کار تیم ها، برنامه‌های آنها را مرور می‌کند و سپس تنظیمات پیشنهادی را ارائه می دهد و همچنین گزارش‌هایی را تهیه می‌کند که به طور دقیق میزان زمانی را که برای فعالیت‌های کسب‌وکار شما صرف شده است، مستند می‌کند. این فعالیت‌ها می‌تواند زمان تیم برای مشتری، پروژه یا کارهای دیگر باشد.

Nifty همچنین با سایر نرم افزارهای برنامه ریزی مانند Slite کاملاً ترکیب می شود تا کسب‌وکار شما را تا حد ممکن کارآمد سازد.

Paymo

آیا به دنبال یک نرم افزار مدیریت زمان عالی هستید که بتواند در بخشهای مختلف مانند امور مالی، مدیریت کارمندان و حتی تولید استفاده شود؟ اگر شرکت شما می خواهد تیم‌های مختلف را مدیریت کند و صرفه‌جویی در وقت را به حداکثر برساند، پس Paymo  ابزاری مناسب برای شماست.

Paymo  به شما این امکان را می دهد تا دلایل عدم عملکرد مطلوب تیم را با استفاده از جدول زمانی بررسی کنید.

کاربران می توانند ظاهر جدول زمانی، نحوه محاسبه زمان و بسیاری از ویژگی‌های دیگر را تغییر دهند. این نرم‌افزار می‌تواند با استفاده از ابزاری برای تهیه بودجه، از عهده مدیریت امور مالی شرکت شما برآید و آن را به یک نرم افزار مدیریت زمان تبدیل کند که هر شرکتی باید از آن استفاده کند.

در نهایت، استفاده از ابزارهای فوق می تواند به شما در مدیریت و نظارت بر سطح تولید و عملکرد تیم هایتان کمک کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کسب‌وکارتان شود.

با برنامه‌ریزی و نظارت بر وظایف به کارآمدترین روش ممکن، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکار شما در سال‌های آینده مانند یک دستگاه به درستی روغن‌کاری و تنظیم شده عمل خواهد کرد.

مائده رضائی

منبع:  businessblogshub.com

۴ نظر

یک دیدگاه ارسال کنید