دوره MBA

مزایای دوره MBA

دوره MBA دانشگاه تهران

رشته MBA مدیریت ارشد کسب و کار می باشد که برای این رشته حدود ۳۰ گرایش مختلف در کشورهای مختلف تعریف شده است , اما چهار گرایش اصلی این رشته که تقریبا در همه دانشگاهها تدریس می شوند به شرح زیر می باشد:

۱- یازاریابی و مدیریت فروش – MARKETING

۲- مدیریت مالی و مدیریت مؤسسات مالی –FINANCE

۳- مدیریت تولید و سیستمهای تولید و پروژه –OPERATION

۴- مدیریت منابع انسانی –HUMAN RESOURCES

امروزه این رشته حتی با گرایش هایی مانند تجارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات نیز ارائه می شود که نشان از انعطلاف پذیری بالا و نیاز روز افزون به فارغ التحصیلان این رشته می باشد.

دوره MBA دانشگاه تهران

از مزایای این رشته این است که داوطلبان با هر مدرک کارشناسی از هر دانشگاهی می توانند برای رشته MBA  پذیرش بگیرند و حتی بسیاری با داشتن فوق لیسانس برای این رشته اقدام می نمایند.

امروزه بخش عمده ای از صنعت و اقتصاد جهانی وابسته به مبحث فن آوری اطلاعات می باشد . از سوی دیگر مدیریت را نمی توان از مفهوم اطلاعات جدا نمود.

برهمین اساس یک مدیر قرن بیستم و یکمی علاوه بر آشنایی با مفاهیم مدیریتی باید نه تنها با مفاهیم فن آوری اطلاعات آشنا باشد بلکه باید بتواند این مفاهیم را بعنوان یک ابزار مدیریتی بکار برد.

از سوی دیگر امروزه دانش و آگاهی به تنهایی برای یک مدیر کافی نیست بلکه مدیر موفق مدیریست خلاق که می تواند با استفاده از آگاهی و دانش خود روشهایی نوین در مدیریت خلق نماید.

دانشکده مدیریت دانشکده تهران با درنظر گرفتن این نکات در تدوین برنامه آموزشی دوره MBA تلاش نموده است تا نسل جدیدی از مدیران خلاق را که قابلیت حضور در رقابت های فشرده اقتصادی امروزه را دارند آموزش دهد. از ویژگیهای خاص دوره MBA نیمه حضوری یکساله دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اساتید برجسته و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، تمرکز بر کیس استادی های ایرانی، پلتفرم آموزشی آنلاین و … است.

دوره MBA دانشگاه تهران

برای ثبت نام در دوره های MBA نیمه حضوری یکساله دانشگاه تهران می توانید از طریق سایت VLA.ir اقدام نمایید.

دوره MBA و DBA

خلاصه
تاریخ بازبینی
آیتم های بازبینی
مزایای دوره MBA
امتیاز نویسنده
31star1star1stargraygray

یک دیدگاه ارسال کنید