معرفی اساتید

دکتر حسن کیان

دکتر حسن کیان

دکتر حسن کیان در سال 1348 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی پس از گذراندن دوره دبیرستان، کارشناسی خود را در رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد. ایشان پس از دوره کارشناسی عازم مالزی شده و دوره کارشناسی ارشد و دکترای نخست خود را در دانشگاه یو پی ام مالزی در رشته جرم شناسی بین المللی به پایان رساند. دکتر کیان همچنین دکترای دوم خود را در رشته مالتی مدیا در دانشگاه ام ام یو مالزی اخذ کرد و پس از آن در دوره های مختلفی از جمله UN modeling در دانشگاه سازمان ملل و کارآفرینی در دانشگاه UPM شرکت کرد.

وی هم اکنون به عنوان مدرس دوره هایی چون مدیریت زمان، UN modeling و… فعالیت کرده میکند. موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان از جمله ابتکارات ایشان در زمنیه علم استعدادیابی بوده که در سال 1386 با هدف کشف استعداد کودکان و نوجوانان 3 تا 5 سال تاسیس شده است.

ویدیو معرفی استاد را می توانید از طریق لیتک زیر مشاهده نمایید – (بر روی تصویر کلیک کنید)

dr-keyvan-kian-video

# دکتر کیوان کیان

یک دیدگاه

  • ضمن عرض سلام خدمت مسئولین محترم دانشگاه باید عرض کنم بسیار خرسندم که در مملکتی زندگی میکنم که استادهایی اینچنین فرهیخته با پتانسیل بالا زیر نظر دانشگاه برای ارتقای سطح فرهنگ هستند و ما میتوانیم از وجود این بزرگواران استفاده بهینه نماییم.سپاسگزارم.

یک دیدگاه ارسال کنید